Naše služby

Zpracováváme klasické i digitální fotografie - možno na počkání. Prodáváme  příslušenství pro klasickou i digitální fotografii.  Nabízíme fotografování různých akcí - svatby, srazy, kulturní a společenské akce, křtiny, pohřby, plesy, rodinné oslavy, focení škol a školek. Samozřejmě nabízíme také fotografování v našem ateliéru.

Zhotovíme pro vás průkazové foto za pár minut, portrétní či rodinné foto , foto dětí , dospělých, zvířat, či produktové záběry-možno i na počkání, svatební foto, foto na tabla, kalendáře, PF, reklamní a technické fotografie, reprodukce, (možno též i staré nebo historické foto v horším stavu). Provádíme též digitální úpravy.Vaše foto Vám ukážeme na monitoru a dle vašeho výběru vám je vytiskneme nebo dáme do digitální podoby.Při fotografování je možné u nás zaparkovat auto.

Provádíme velkoplošný tisk fotografií v profikvalitě a taktéž pláten v krátkém termínu.

Fotoobrazy jsou skvělé dárky, které nikoho nezklamou!

Kalendáře na kvalitní fotopapír

Nyní akce na třináctistránkové kalendáře A4 za 399 Kč,

druhý stejný za 349 Kč.

 

Taktéž Vaše rodinné fotografie, nebo fotografie z Vaší dovolené Vám vytiskneme kvalitně na počkání pomocí objednávkového terminálu kde si je můžete zhotovit sami, nebo s naší pomocí na značkovém materiálu Kodak.

Tiskneme též na fotopapír fomei/lab  v EPSON SureLab 

Skenování a digitální úprava fotografií